Допоможіть будь ласка,треба перездати контрольну а там ця задачя))
в результаті спалювання 5,4 г. тривалентного металу,утворюється 10,2г,його оксиду,визначьте метал
формула вроде така:Ме2 О3
Ме-те що треба знайти
- 02.05.2017 16:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
4Me + 3O2 => 2Me2O3........................ 5.4/4x=10.2/2(2x+48)……………………… 5.4(4x+96)=10.2*4x........………………… 21.6х+518.4=40.8х………………………… 19.2х=518.4...... х=27-метал алюминий(Al)
- 04.05.2017 00:05