Вычислите массу целлюлозы, которая образуется в результате фотосинтеза, если при этом выделилось 403,2 м3 кислороду.
Обчисліть масу целюлози, що утвориться в результаті фотосинтезу, якщо при цьому виділилося 403,2 м3 кисню.
Будь ласка...до ранку треба!!!
- 25.09.2018 18:49
- Химия
Ответы и объяснения 1
NC6H12O6+nH2O=(C6H10O5)n......... 6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2………….. x/1=403.2/22.4=18моль...……………... 18/180n=x/162n…………………………… x=18*162/180=16.2г…………………… Ответ: 16.2г.
- 26.09.2018 15:44