заповніть прогалини в наведених схемах реакцій , назвіть продукти реакцій
NaOH + .... = Na2SO4 + ....
.... + HCI =AICI3 + ...
CaO+....=Ca(NO3)2+....
MgO+...=MgCo3
- 17.01.2018 20:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O сульфат натрия
Al(OH)3 + 3HCI =AICI3 + 3H2O хлорид алюминия
CaO + 2HNO3=Ca(NO3)2+ H2O нитрат кальция
MgO+CO2=MgCo3 карбонат магния
- 18.01.2018 04:26