обчисліть масу солі що утворилась при взаємодії натрій гідроксид масою 80 гр хлоридною кислотою . поможіть дуже потрібно буду вдячна с:
- 19.05.2018 02:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
NaOH+2HCl= NaCl+H2O
n=m/M(Mr) M=Mr Mr(NaOH)=40 M=40г/моль
n(NaOH)= 80/40=2моль
n(NaOH) : n(NaCl)= 1: 1 , по условию реакции, след., n(NaCl)=2 моль
m=n*M(Mr) M=Mr Mr(NaCl)=56,5 M= 56,5г/ моль
m(NaCl)= 2*56,5=113г
Ответ:113г
- 20.05.2018 08:39