Скласти рівняння реакцій добування Ca3(PO4)2
- 11.07.2018 14:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
3Ca + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2↓ + 3H2↑
3CaO + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2↓ + 3H2O
3Ca(H2PO4)2 + 12NaOH= Ca3(PO4)2↓ + 4Na3PO4 + 12H2O
- 12.07.2018 23:33