Скласти рівняння реакцій, що
відбуваються в розчинах, в молекулярному та
іонному виді між:
а)
NaHCO3 i NaOH; б) K2SiO3
i HCl.
- 18.05.2018 02:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
NaHCO3+NaOH=Na2CO3+H2O
Na+H+CO3+Na+OH=2Na+CO3+H2O
H+OH=H2O
Правда, тут я не уверен - никогда не писал р-ции йонного обмена с участием кислых солей...
K2SiO3+2HCl=2KCl+H2SiO3
2K+SiO3+2H+2Cl=2K+2Cl+H2SiO3
2H+SiO3=H2SiO3
- 19.05.2018 07:12