Відносна молекулярна маса оксиду чотиривалентного елемента - 46. Масова частка Оксигену у сполуці становить 69,6%. Обчисліть та напишіть формулу оксиду.
- 15.06.2018 04:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)визначимо масу оксигену в цій сполуці:
щоб її знайти потрібно масову частку помножити на масу оксиду
46*0,695=31,97(г)
2) тепер знайдемо масу елементу в цій формулі для цього від всієї маси оксиду віднімаємо масу оксигену
46-31,97=14,03(г) елмент-нітроген
формула NO₂
- 16.06.2018 09:24