Під час взаємодії натрію з водою виділилось 5,6 водню. Скільки грамів натрій гідроксиду утворилося при цьому?
- 11.08.2017 08:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
По ур-ю 2Na+2H2O->2NaOH+H2. n(H2)=V/Vмоль=5,6/22,4=0,25моль=1/2n(NaOH), n(NaOH)=0,25*2=0,5моль. m(NaOH)=n*M=0,5*40=20г. Ответ: m(NaOH)=20г.
- 12.08.2017 20:35