Обчисліть масу осаду,що утвориться внаслідок дії достатньох кількості аргентум нітрату на 200 грам розчину кальцій хлориду з масовою часткою 15%
- 26.08.2017 04:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
СaCl2(р) + 2AgNO3(р) = Ca(NO3)2(р) + 2AgCl(к)
m(CaCl2) = 200гр.*0.15 = 30гр.
n(CaCl2) = m/M = 0,27моль
n(AgCl) = 2n(CaCl2) = 0,54моль
m(AgCl) = M*n = 0,54моль*143,5г/моль = 77.49гр.
- 27.08.2017 21:35