Закінчіть схеми, складіть рівняння реакцій та вкажіть тип кожної за ознакою "число і склад реагентів та продуктів реакції".
1)CuO+HCl=
2)Mg+O2=
3)Fe(OH)2=
4)Zn+H2SO4=
5)CaO+HNO3=
6)Fe+CuSO4=
7)Na2O+H2O=
8)Cu(OH)2=
- 26.05.2018 03:14
- Химия
Ответы и объяснения 1
CuO+ 2HCl = CuCl2 + H2O
2Mg + O2 = 2MgO
Fe(OH)2 = H2FeO2
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
CaO + HNO3 = Ca(NO)2 + H2O
Fe +CuSO4 = CuO + Fe(SO3)3
Na2O + H2O =2Na(OH)
Cu(OH)2 = CuO + H2O
- 27.05.2018 14:10