На спалення 0,3 моль етиленового вуглеводню витрачаеться 33,6 л кисню(н.у) Встановити формулу сполуки
- 03.08.2017 02:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решение:
1 моль 1.5 моль
CnH2n + 1,5nO2 = nCO2 + nH2O
0,3 моль 1,5n моль
V(O2) = 33,6/22,4 = 1,5 моль
n=1*1,5/0,45= 3.
C3H6 - пропилен(пропен)
- 04.08.2017 13:01