Який об’єм водню (н.у.) виділиться при взаємодії 0,65 г цинку з сульфатною кислотою?
- 23.01.2018 23:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
Уравнение реакции :
Zn+H2SO4----->ZnSO4+H2
n(Zn)=0,65/65=0,01 моль
0,01 - x
1 - 1
x=0,01
n(H2)=0,01 моль
V(H2)=22,4*0,01=0,224
- 24.01.2018 09:31