1) Обчисліть масу зразка алюміній сульфату кількістю речовини 0,25 моль.
2) обчисліть масу солі , що утворює при взаємодії натрій гідроксид масою 8о гр хлоридною кислотою.
- 26.02.2018 00:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)n=m/Mr
m=n*Mr
m(Al2(SO4)3)=0,25*343=85,5 г
2)NaOH+HCl->NaCl+H2O
n(NaOH)=80/40=2 моль
m(NaOH)=2*58,5=117 г
- 27.02.2018 05:37