Визначте об'єм карбон(ІV) оксиду (н. у.), який утвориться при згорянні пропану масою 22г.
Помогите пожалуйста! Буду очень благодарна.
- 23.08.2018 09:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
С3Н8 + 5О2 = 4Н2О +3СО2
n(C3H8)=22/44=0.5моль
n(CO2)=0.5/1:x/3 =1.5моль
V=n*Vm
V(CO2)=1.5*22.4=33.6л
Ответ: V(CO2)=33.6л.
- 24.08.2018 03:59