Обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у.), який виділиться в результаті спалювання пропану, що міститься в 16 м3 його суміші з азотом. О'ємна частка азоту в суміші = 10%.
- 21.09.2017 21:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
16 м^3 = 16000 л
Содержание пропана в смеси = 16000*0,9 = 14400 л
14400 л а л
C3H8 + 5O2 --> 3CO2 + 4H2O
22,4 3*22,4
14400 л ---- а л
22,4 ---- 3*22,4
а=14400*3*22,4/22,4= 43200 л = 43,2 м^3
- 22.09.2017 11:12