При згорянні 0,24 г простої речовини утворилось 0,448 газу ( н. у) Визначте елемент якщо його валентність дорівнює чотирьом
- 01.08.2018 21:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
M + O2 --> MO2
n(MO2)=0.448/22.4=0.02mol
m(M)=0.24/0.02=12
Это карбон көміртек углерод!
- 02.08.2018 19:45