На основі реакції гідратації етилену здійснюють широко розповсюджений спосіб добування етанолу з природного газу. Скільки кілограмів етанолу можна добути з 1 м3 природного газу, об`ємна частка етилену у якому 6%?
- 27.08.2017 12:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
C2H4+H2O=C2H5OH
V C2H4=1000*0.06=60 л
n C2H4=60/22.4=2.678 моль
n C2H5OH=2.678 моль
m C2H5OH=2.678*46=123.2 г=0.1232 кг
Если я правильно понял
- 28.08.2017 10:05