обчислити обєм та кількість речовини азоту(н.у), необхідний для добування аміаку обємом 67,2 л(н.у).(н.у)-нормальні умови.
- 18.08.2017 19:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решение:
х моль 3 моль
N2 + 3H2 = 2NH3
1моль 2 моль
n(NH3) = m/M = 67.2/22,4=3 моль.
n(N2) = 3*1/ 2 =1.5 моль
V(N2) = n*Vm = 1.5*22,4=33,6 дм3
Ответ: 33.6 дм3.
- 19.08.2017 06:02