обчисліть масову частку лугу в розчині,для виготовлення якого було взято натрій гідроксид масою 20 г і воду об*ємом 60 мл
- 19.09.2017 03:14
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.Спочатку знайдемо масу розчину,склавши маси лугу і води(знаючи,що густина води 1 г/мл,тому обїем и маса води чисельно дорівнюють,тобто 60 мл=60 г):
m(розчину)=m(H2O)+m(лугу)=60 г+20=80 г
2. Масова частка-це відношення маси лугу до маси всього розчину:
w(лугу)=m(лугу)/m(розчину)=20/80=0,25 або 25%
- 20.09.2017 15:01