складіть рівняння реакцій горіння між киснем та речовинами: а)Li b)Fe c)H2 d)C2H6
- 01.06.2018 08:42
- Химия
Ответы и объяснения 2
4Li + O2 = 2Li2O
Fe+ O2 = FeO
2H2 + O2= 2H2O
C2H6 + O2= CO2+H2O
- 02.06.2018 13:30
а) 4 Li+ O2 = 2Li2O
б) 3Fe+ 2O2 = Fe3O4
в)2H2+O2=2H2O
г)2C2H6+7O2 = 4CO2+6H2O
- 03.06.2018 03:47