Елемент головної підгрупи ІІ групи масою 3,6 г повністю прореагував під час нагрівання з азотом, об’ємом 1,12 л (н.у.). Визначте цей елемент. Складіть схему будови атома, електронну формулу
- 13.06.2017 09:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
3.6 1.12
3X+ N2=X3N2
3*Mr 22.4
3*Mr*1.12=22.4*3.6
Mr=24
Отже елемент магний.
Mg+12)))1s^2 2s^2 2p^6 3s^2
Якщо є щось не зрозуміле пиши.
- 14.06.2017 15:12