Відносна молекулярна маса вищого оксиду хімічного елемента 3 групи 102. назвіть елемент.(Относительная молекулярная масса высшего оксида химического элемента 3 группы 102. назовите элемент.)
- 02.01.2018 19:42
- Химия
Ответы и объяснения 2
дано:
M (Е2О3) = 102 г \ моль
Знайти: Ar (Е)
рішення:
Нехай Е - невідомий елемент
Елемент 3 групи має формулу вищого оксиду: Е2О3
Отже, складемо рівняння
M (Е2О3) = Е ∙ 2 + 16 ∙ 3 = 102 г \ моль
Розрахуємо Ar (Е):
Е ∙ 2 + 16 ∙ 3 = 102
Е2 = 102-48
Е2 = 54
Е = 54:2
Е = 27
Ar (Е) = 27 = Al
Відповідь: алюміній
- 04.01.2018 18:20