На магній подіяли хлоридною кислотою 3,65 г.Обчисліть масу магнію,що прореагував
- 01.01.2018 12:20
- Химия
Ответы и объяснения 2
n (НСl)=m/M=0,1 моль
x 0,1
Mg+2 HCl=MgCl2+H2↑
1 м. 2 моль
х=0,05 моль
m (Mg)=n*M=0,05 моль * 24 =1,2 г
Ответ: 1,2г
- 02.01.2018 06:58
Mg + 2 HCl => MgCl2 + H2↑
n (Mg) = 1/2 n (HCl) = 1/2*(3,65 г /36,5 г/моль) = 0,05 моль
m (Mg) = 0,05 моль*24 г/моль = 1,2 г.
- 03.01.2018 01:50