Елемент міститься у другому періоді, у третій групі. Обчисліть масову частку елемента в його вищому оксиді
- 08.07.2018 16:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
Во втором периоде,в третей группе -B(бор)
Вісший оксил бора-B2O3
M(B2O3)=2*11+3*16=70г/моль
W(B)=2*11:70*100%=31.4%
- 09.07.2018 15:56