15. За допомогою методу електронного балансу розставити коефіцієнти у окисно-відновній реакції,вказати окисник, відновник.
Ca+HNO3→Ca(NO3)2+NH3↑+H2O,
16.
NH3+O2→N2+H2O,
17.
S+NaOH→Na2S+Na2SO3+H2O,
- 24.06.2018 14:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
4Ca+9HNO3→4Ca(NO3)2+NH3↑+3H2O
Ca(0) -2e = Ca(+2) |4
N(+5) +8e = N(-3) |1
4NH3+3O2→2N2+6H2O
2N(-3) - 6e = N2(0) |2
O2(0) + 4e = 2O(-2) |3
3S+6NaOH→2Na2S+Na2SO3+3H2O
S(0) - 4e = S(+4) |1
S(0) + 2e = S(-2) |2
- 25.06.2018 21:29