Розклали кальцій карбонат масою 5 кг. Обчисліть масу утвореного кальцій оксиду якщо схема реакції така CaCO3→CaO+CO2 .
- 01.01.2018 19:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
v(CaCO3) = m/M = 5000/100 = 50 (моль)
v(CaO) = v(CaCO3) = 50 (моль)
m(CaO) = v*M = 50 * 56 = 2800 (г)
Відповідь: маса кальцій оксиду дорівнює 2,8 кг.
- 02.01.2018 10:33