Яка маса кальций карбонату з масовою часткою доміжку 10% необхідно взяти для добування 22,4 СО2 за нормальних умов
- 21.09.2018 23:14
- Химия
Ответы и объяснения 1
CaCO3 = CaO+CO2
n = V : Vm= 22.4 л. : 22.4 л/моль= 1 моль
CO2 относится к СаСO3 как 1:1
m(чист.)(CaCO3) = M*n= 100г/моль * 1 моль= 100 г
m= m(чист.) +m(чист)* 0,1=110 грамм.
Ответ: m(CaCO3)= 110 г.
- 23.09.2018 07:48