Помогите! ОЧЕНЬ НАДО )) Визначте масову частку ( у %) оцтової кислоти в розчині, якщо при дії надлишку магнію на 120г цього розчину виділилось 11,2л водню (н.у.).
БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА )))
- 24.10.2017 17:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mg +2CH3COOH-------> [CH3COO]2Mg +H2
n(H2)= V/Vm= 11.2/22.4=0.5 моль
відповідно до рівняння реакції
2n(H2)=n(CH3COOH)
n(CH3COOH)=1моль
m(CH3COOH)= 1 x 60= 60г
w(CH3COOH)=60/120=0.5 або 50%
- 25.10.2017 00:28