Напиши рівняння реакцій горіння сірководню Н2S, ацетилену С2Н2, пропану С3Н8
- 19.01.2018 18:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
Полное горение:
Н2S+2О2=Н2О+SO3,
2С2Н2+5O2=4CO2+2H2O,
С3Н8+5O2=3CO2+4H2O
- 20.01.2018 11:10