У якій масі води потрібно розчинити 50 г глюкози, щоб виготовити розчин із масовою часткою цієї речовини 25%?
- 25.06.2017 19:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
w=m(в-ва)/m(р-ра)*100%
m(р-ра)=m(в-ва)/w*100%
m(р-ра)=50/25*100=200г
m(воды)=200-50=150г
Ответ: 150 г
- 26.06.2017 12:30