Який обєм газу виділяється при взаємодії 640 г розведеної нітратної кислоти з міддю?
- 06.01.2018 05:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
10,2 x
3Cu + 8HNO3 => 3Cu(NO3)2 + 2NO + 4H2O
8 2
n(HNO3)=m/M=640/63=10,2 moll
n(NO2)=x=10,2*2/8=2,55 moll
V(NO2)=n*Vm=2,55*22,4=57,12 dm3 - otvet
zadacha reshena)))
- 07.01.2018 13:48