1.Укажіть сполуку,яка є гомологом для гексану:
а)етін
б)етилен
в)етан
г)ацетилен
2.Закінчіть рівняння,ЯКІ ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ НАСИЧЕНИХ вуглеводів:
а)CH4-CH2-CH2-CH4+Br---
б)CH4-CH2-CH4+HNO3---
- 01.05.2017 13:06
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.
в)
2.
а)CH3-CH2-CH2-CH3 + Br2=свет=CH3-CH(Br)-CH2-CH3 + HBr
б) CH3-CH2-CH2-CH3 + HNO3=CH3-CH(NO2)-CH2-CH3 + H2O (так как я написал - правильно
P.S. Вопросы в ЛС. Не забудь выбрать лучший ответ=))
- 01.05.2017 21:59