здійснити схему перетворення С2H4-С3H8-С3H7Сl-C6H14-C6H13Cl-C7H16-H2O
- 15.12.2017 12:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)C2H4+HCl=C2H5Cl
C2H5Cl+CH3-Mg-Cl=C3H8+MgCl2
C3H8+Cl2=C3H7Cl+HCl
2C3H7Cl+2Na=C6H14+2NaCl
C6H14+Cl2=C6H13Cl+HCl
C6H13Cl=CH3-Mg-Cl=C7H16+MgCl2
C7H16+11O2(t) =7CO2+8H2O
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
- 16.12.2017 21:10