У результаті нагрівання магнію масою 2,4г з фосфором утворився магній фосфід масою 4г. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції від теоретично можливого.
- 08.06.2017 10:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
3P+3Mg=Mg3P2
n Mg=2.4/24.3=0.098 моль
n Mg3P2=0.098/3=0.033 моль
m Mg3P2=134.9*0.033=4.41 г теоретически
4/4.41*100%=90.7%
- 08.06.2017 23:11