Обчисліть масу нітратної кислоти,яку можна добути з калій нiтрату масою 20,2г при дii на нього надлишком сульфатноi кислоти ,якщо вихiд нiтратноi кислоти становить 0,98
- 25.04.2017 12:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
2KNO3+H2SO4=K2SO4+2HNO3
n KNO3=20.2/101=0.2 моль
n HNO3=0.2 моль
с учётом выхода 0.196 моль
m HNO3=0.196*63=12.348 г
- 25.04.2017 22:26