При взаємодії літію з водою виділилося 5,6 літрів водню яка маса води вступила у реакцію.
- 14.07.2018 16:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Li+2H2O=2LiOH
Mr(H2O)=18*2=36
V(H2)=5.6л
m(H2O)= 5.6л*36/22.4л=9г
- 15.07.2018 11:57