Будь-ласка допоможіть срочно!!:))
Вкажіть речовини,які вступають у реакцію заміщення?
Вкажіть Характеристичні групи,які є в молекулі аміноетанової кислоти?
- 17.03.2018 10:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
Реа́кції замі́щення — це тип реакцій, при якому один атом речовини заміщуюється іншим. Реакція заміщення - це реакція між складною і простою речовинами, внаслідок якої атоми простої речовини заміщують атоми(йони) у складній речовині. Приклади: CuSO4+Fe=FeSO4+Cu 2KBr+Cl2=2KCl+Br2 2Na+2H2O=2NaOH+H2↑ Zn+2HCl=ZnCl2+H2↑ KOH+HNO3=KNO3+H2O Група амінокислоти та етану?
- 18.03.2018 19:58