Обчисліть масу вихідних речовин, необхідних для добування реакці-
єю нейтралізації 60 г магній сульфату.
- 24.07.2017 20:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
магний сульфат по реакции нейтрализации получается при взаимодействии серной кислоты и гидроксида магния
Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O
n(MgSO4)= m/M= 60г / 122г/моль = 0,49 моль
n(MgSO4) : n(Mg(OH)2) = 1:1 n(Mg(OH)2)= 0,49моль,
m (Mg(OH)2)= 0,49моль * 58г/моль = 28,5г
n(MgSO4) : n(H2SO4) = 1:1 n(H2SO4)= 0,49моль
m(H2SO4) = 0,49моль * 98г/моль = 48,02г
- 25.07.2017 04:28