Під час спалювання вуглецю масою 187,5 г утворилося Карбон(IV) оксид об"ємом 386 л (н.у.). Обчисліть масову частку Карбону у вуглеці.
- 10.03.2018 03:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
С+О2=СО2
ню(С)= 386/22.4=1.72 моль
Mr(C)= 1.72x12=20.64г
100% - 187.5 г
х% - 20.64
11.008%
не впевнений до кінця.
- 11.03.2018 14:41