Будь ласочка допоможіть!Терміново! 1)Обчисліть об'єм азоту(н.у.)масою 7 г. 2)Обчисліть об'єм карбону(в дужках пише 4 римських) оксиду(СО2)(н.у.)кількістю речовин 0,7 моль.Якій масі це відповідає? 3)Обчисліть об'єм (н.у.),який займуть 24,08 помножити на 10 в 23 степені молекул гідроген хлориду.Якій кількості речовин це відповідає? Будь ласка,треба срочно...
- 27.09.2018 03:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(N2)=m(F2)/M(N2)*22.4=7,0/28*22,4=5.6 л
V(CO2)=n(F2)*22.4=0.7*22,4=15.68 л; m(CO2)=n(CO2)*M(CO2)=0.7*44=30.8 г
V(HCl)=n(HCl)*22.4=N(HCl)/Na*22.4=24.08*10^23/(6.02*10^23)*22,4=89.6 л; n(HCl)=N(HCl)/Na=24.08*10^23/(6.02*10^23)=4 моль
- 28.09.2018 15:23