Який об"єм (н.у.)займає порція азоту,що містить 24,16ч(умножить)10(23 ступені) атомів?
- 16.09.2018 11:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
V = Vm * n
n = N/Na
Na = 6,02 * 10(23) моль(-1)
n(N2) = 24,16 *10(23) / 6,02 * 10(23) = 4 моль
V(N2) = 22,4 дм3/моль * 4 моль = 89,6 дм3 (89,6 л)
Ответ: 89,6 л
- 17.09.2018 02:09