Допоможіть вирішити ланцюги перетворення!! (по діям)
1) CO2->CaCo3->CaO
2) P->P2O5->Na3Po4->Ba3(Po4)2
3) CO2->CaCl2->CaO
- 22.05.2017 18:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) СO2+CaO=CaCO3
CaCO3=CaO+CO2
2) 4P + 5O2=2P2O5
P2O5+6NaOH= 2Na3PO4+3H2O
2Na3PO4+3BaCl2=Ba3(PO4)2+6NaCl
3) CaO+2HCl=CaCl2+H2O
CaCl2+H2O=CaO+2HCl
- 23.05.2017 15:07