Кількість речовини 16г. NaOH ?
- 25.09.2017 13:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
n = m/M
M(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
n(NaOH) = 16 г / 40 г/моль = 0,4 моль
Ответ: 0,4 моль
- 25.09.2017 21:36