У наслідок взаємодії лужного металу масою 3,9 г з водою виділився газ об`ємом 1,12 л. Який це метал ?
- 22.09.2017 19:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
По ур-ю 2Me+H2O->Me2O+H2, n(H2)=V/Vмоль=1,12/22,4=0,05моль=0,5n(Me), n(Me)=0,05*2=0,1моль, M(Me)=m/n=3,9/0,1=39г/моль=> Me-K. Ответ: K.
- 23.09.2017 21:30