Будь - ласка виконайте задачу. Попередньо дякую)
Яку масу азотної кислоти можна добути з 20.2 г нітрату калію при дії на нього надлишком сірчаної кислоти ,якщо масова частка виходу кислоти складає 0.98?
- 22.01.2018 08:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
KNO3+H2SO4=KHSO4+HNO3
1 1
кол-во в-ва(KNO3)=20,2:101=0,2моль;след.,кол-во в-ва(HNO3)=0,2моль
0,2моль - 100% - теоретическое
Хмоль - 98% - практическое
Х=0,196моль;масса практическая(HNO3)=0,196Х98=19,208гр.
- 23.01.2018 20:48