Здійсніть перетворення за схемою. S-1--> SO2--2--> BaSo3--3--> So2--4--> Na2So3
- 03.12.2017 03:18
- Химия
Ответы и объяснения 1
S+O2=SO2
Ba(OH)2+SO2=BaSO3+H2O
BaSO3+2HCl=BaCl2+SO2+H2O
SO2+2NaOH=Na2SO3+H2O
- 04.12.2017 21:48