Яка маса солі виділиться при взаємодії 980г 50% розчину сульфатної кислоти з барій гідроксидом??? плиз помогите!!! срочно!!
- 07.01.2018 23:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+2H2O
m(H2SO4)=980*0.5=490г
n=490:98=5моль
1моль H2SO4-1мольBaSO4
5моль-хмоль
х=5моль BaSO4
M(BaSO4)=233
m=5*233=1165г
- 08.01.2018 23:39