При взаємодії 9,2г одновалетного металу з водою виділилось 4,48л водню. Визначити метал.
- 07.12.2017 09:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
x моль 0.2 моль
2 Me+ H2O= Me2O+H2
2 моль 1 моль
n(H2)=V/Vm= 4.48/22.4= 0,2 моль
x моль- 0.2 моль
2 моль- 1моль
x/2=0.2/1 x=0.4 моль
M(Me)=m/n= 9.2/0.4= 23 г/моль
Ответ: Na- натрий.
- 08.12.2017 06:31