1. Для заливання лужних акумуляторів використовують розчин гідроксиду калію з масовою часткою KOH 30%. Обчислити масу гідроксиду калію необхідного для приготування 10 кг такого розчину.
2. Зобразити схематично будову атома і іона натрію.
- 22.11.2017 02:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
1Решение в 10 кг содержится m=w*m1/100=30%*10000 г/100=3000 г=3 кг КОН
2 Na 1s²2s²2p⁶3s¹
ион натрия не имеет электрона на наружном энергетическом уровне
Na⁺ 1s²2s²2p⁶3s⁰
- 23.11.2017 19:28