Один з кутів трикутника на 50 більший за другий і на 20 менший від третього знайдіть кути трикутника
- 20.09.2018 18:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х+(Х-50)+(Х+20)=180 3Х-30=180 3Х=210 Х=70 ПЕРВЫЙ УГОЛ 70-50=20 ВТОРОЙ УГОЛ . 70+20=90 ТРЕТИЙ УГОЛ
- 21.09.2018 02:48